MÖBLER / Skåp & hyllor / Bestickschatull 15763220
nr 1576 3220
Bestickschatull
1800-tal, mahogny, Med reliefmonogram, Proveniens: fam Bolinder. Längd: 56 cm, djup: 50 cm, höjd: 40 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
500 kr
måndag 6 november 2023
kl 20:18:46
4/11 12:57:52
6/11 20:04:44